Výlety do Rakouska

Zde Vám přinášíme zajímavý výběr tipů na výlety do nedalekého Rakouska

Svět koupání v Gmündu

Svět koupání zahrnuje 7 bazénů. Solné bazény jsou vybaveny různou koncentrací soli, vodními masážními lehátky, kamenem s pramenem, protiproudovým kanálem, zemními vířivkami a masážními tryskami. Vodní svět se nachází jen 40 km od Penzionu Třeboň Admirál

více

Podvodní svět (UnterWasser- Reich) - Rakousko

Zážitková výstava s podvodní ZOO, ‚Vražedné kino‘, mikrokosmos a výzkumná laboratoř v návštěvnickém centru, vydry, vodní terasy a lanové vory pro děti!
Podvodní svět (UnterWasser- Reich) se nachází jen 75 km od penzionu Admirál, v partnerském městě Třeboně - Schrems.

více

Přírodní park Hochmoor Schrems - Rakousko

Zážitková stezka - Stezka historie rašeliniště – kde se jedná o historii rašeliniště - vede návštěvníky k další atrakci přírodního parku k „Nebeskému žebříku“. Gigantická 20m vysoká vyhlídková plošina zaručuje nádherný pohled na fascinující rašeliniště.

více

Maková vesnice Armschlag - Rakousko

Přesvědčte se sami o kvalitě waldviertelského šedého máku a nechejte se od nás‚mákomazlovat‘! Projděte se makovou vesnicí a novou makovou zahradou, poznejte makovou historii.

více

Městečko Weitra

Weitra či Vitoraz je historické městečko v Dolních Rakousích na řece Lužnici (Lainsitz) blízko českých hranic (cca 8 kilometrů).

více

Litschau v Rakousku

Dopřejte si uvolnění při partii golfu, při návštěvě koupaliště s pláží nebo v krytém bazénu v Litschau s nabídkou relaxace, zábavy, fitness a wellnes, při projížďce lodí po jezeře Herrensee.
Penzion Třeboň Admirál se nachází jen 27 km Litschau.

více

Hrad Rappottenstein - Rakousko

V srdci Waldviertelu vás zaujme při prohlídce hradu středověké prostředí nikdy nedobytého opevnění. Arkádový dvůr se sgraffiti nabízí italskou atmosféru. Jedinečná harmonie přírody s mohutnou stavbou nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky.
Hrad Rappottenstein se nachází jen 76 km od penzionu Admirál v Třeboni.

více

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení