Listopad 2017 v Třeboni a na Třeboňsku

Třeboň - perla Jižních Čech nabízí také v listopadu bohatý program aktivit pro celou rodinu, přátele i známé. Do Třeboně se můžete vracet v každém ročním období, v listopadu vás překvapí a okouzlí svým klidem a barevností. Udělejte si čas a přijeďte na dětský Halloween, na dokřupava upečenou husičku s mladým svatomartinským vínem nebo na adventní trh s rozsvícením vánočního stromu.

Program v Třeboni - listopad 2017

Sobota 11. listopadu 2017

Pondělí  13. -  čtvrtek 16. listopadu 2017

  • Výlov rybníka Bošilecký

Čtvrtek 16. listopadu 2017

Sobota 18. listopadu 2017

Čtvrtek 23. listopadu 2017

  • Olympic v Třeboni


Naše ubytování v penzionu Admirál je svou polohou ideální pro Váš relaxační odpočinek i pro aktivní dovolenou.

V Bertiných lázních nebo v Lázních Aurora nechte své tělo hýčkat masážemi a speciálními procedurami, které Vám rádi zajistíme»

Aktivním pohybem poznávejte krajinu podzimní Třeboně a okolí. Tipy na zážitky a aktivní dovolenou na Třeboňsku naleznete zde >> 

Třeboňsko je vyhledávanou turistickou a cyklistickou oblastí. 

Historickou část Třeboně, která je vzdálená cca 800 m od našeho ubytování, výlovy na Třeboňsku,farmářské a řemeslné trhy na Masarykově náměstí  si můžete prohlédnout na videu zde >>

 

Váš pobyt v Třeboni si můžete zarezervovat již nyní»

V našem příjemně vyhřátém penzionu se nachází pěkná kavárna s pekárnou , která se stala velmi oblíbenou v Třeboni. Náš penzion se nachází v samém srdci Třeboně, kde to nemáte nikam daleko. 

 

Relaxovat u nás také můžete ve formě oblíbených pobytových balíčků. 

Přejeme si, aby naše ubytování v Třeboni přispělo k hezkým vzpomínkám na vaši dovolenou v jižních Čechách, aby se stalo místem, kam se zase brzy vrátíte.

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení