Lázně Aurora Třeboň

Lázně Aurora se nacházejí pouze 650 m od našeho nového penzionu Admirál v Třeboni. Právě proto je naše ubytování vhodné pro ty, kteří si přejí navštívit své blízké či přátele v třeboňských  lázních. Ubytování je nové a komfortní, penzion Admirál zahájil svou první sezónu v roce 2012 a věříme, že se zde budete cítit jako doma.  

Nově postavený rodinný penzion Admirál vám nabízí romantické a pohodlné ubytování v Třeboni, ve stylově zařízených pokojích.Více informací o vybavenosti ubytování >>

V našem penzionu Admirál se nachází půjčovna kol, rádi Vám  zapůjčíme kolo na projížďky nebo na cestu do lázní. Tuto možnost jistě oceníte při toulkách malebné Třeboně a okolí Třeboňska, které jsou protkány množstvím cyklotras.

Také si nenechte ujít zajímavou nabídku, kdy Vám můžeme zajistit jednotlivé procedury v lázních nebo masážních salonech v Třeboni, které byste rádi při Vašem pobytu v Třeboni navštívili. O nic se nemusíte starat, pouze si naplánovat den a čas procedur a my již vše pro Vás zodpovědně a k Vaší spokojenosti zařídíme. Zeptejte se nás, rádi pomůžeme >> 
Z důvodu velkého zájmu je lepší zajistit procedury s časovým předstihem.

 

Aquapark s bazénem v Třeboni

Vodní svět nabízí množství aqua atrakcí, jako např. divokou řeku, perličkovou masážní lavici, stěnovou hydromasáž, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán (vstup pro děti od 10 let) či whirlpooly pro 6 a 12 osob. Vodní svět je propojen s plaveckým bazénem a voda je zde také mírně slaná.

Plavecký bazén (25m) s mírně slanou vodou, jež na rozdíl od klasické sladkovodní chlorové technologie nezpůsobuje podráždění pokožky a sliznic.

Parní lázeň pro relaxaci a uvolnění stresu, nachází se v prostorách plaveckého bazénu.

Otevírací doba:

7.00-22.00     (Po - Ne)

 

Odpolední procedury v lázních v Třeboni

 • procedury můžete využít bez vyšetření a doporučení lékaře
 • odpolední procedury jsou pro každého
 • není zde nezbytná objednávka

Lázně Aurora Třeboň 

 • Koupel ve slatinném extraktu
 • Květinová koupel
 • Kombinovaná koupel (perlička s bylinkami)
 • Pivní koupel
 • Relaxační masáž částečná
 • Relaxační masáž celková
 • Podvodní masáž

Navštívit můžete wellness služby v lázních Aurora

 • Bazénový komplex
 • Sauna
 • Vibrosauna
 • Solárium
 • Masážní lůžko Dry Jet
 • Floating
 • Fitness
 • Squash
 • Tělocvična
 • Jóga

Sauna

Najdete zde klasickou finskou saunu s kapacitou pro 12 osob, prohřátou na 90-95°C o rozměrech 5,00 x 2,00 x 1,30 m. Samozřejmostí je možnost zakoupení nealkoholických i alkoholických nápojů.

Vibrosauna

U této procedury se jedná o zahřátí těla na příjemnou teplotu, kterou si sami navolíte (max. 80°C) a regulujete, na rozdíl od klasického saunovacího procesu (tzn. pocení a následné prudké ochlazení).

Solárium

Vertikální solárium s pravidelnou kontrolou a výměnou eurotrubic. Záznam o výměnách přímo v místnosti solária. Možnost zakoupení opalovacích krémů (i jednorázových).

Masážní lůžko Dry Jet

Na první pohled odporující si slovní spojení nejlépe vystihuje podstatu samotné masáže – byť na vaše tělo působí přesně řízené proudy vody, zůstanete zcela suší. Nemusíte se svlékat či mazat masážními oleji a krémy jako u klasických masáží. Počítačem řízená masážní hlavice s 28 tryskami a její pohyb mají podobný účinek jako ruční masáž.

Floating

Relaxační vana ve tvaru mušle s velmi slanou hustou tekutinou (salinita Mrtvého moře), která způsobuje nadnášení napodobující stav beztíže. Teplota vody 36°C, délka trvání procedury 50min. K umocnění účinku slouží vodní a vzduchové trysky, relaxační hudba a světlo. Možno absolvovat i ve dvojicích.

Samoopalovací nástřik

Spolehlivá a efektivní cesta k opálení bez účinků UV záření. Samoopalovací nástřik speciální emulzí ve spreji je nanášen tlakovou pistolí, maximum zhnědnutí se vyvine zhruba do 6 hodin a přirozená barva pokožky vydrží asi týden. Před vlastním nástřikem se doporučuje očistit tělo pomocí sprchového gelu s peelingovým účinkem, odstranit make-up a obléci tmavé prádlo. Po nástřiku je vhodné ošetřovat pokožku 2x denně hydratačním tělovým mlékem.

Fitness

Fitness centrum je vedené školeným instruktorem. Na ploše 130 m2 se nachází posilovací stroje Filip Sport, Lifestep, Lifecycle, Crosstrainer Kettler. Při cvičení můžete sledovat sportovní přenosy na velkoplošné TV. K prodeji je zde i dostatečný sortiment nápojů.

Squash

Možnost rezervace kurtu na recepci wellnesscentra ( tel.: 384 750 666), kde je možno zapůjčit si za poplatek rakety a míčky.

Informace na tel.: 384 750 322, 384 750 666

Pobytové balíčky s procedurami v třeboňských lázních

Přijeďte si odpočinout a strávit příjemné chvíle do penzionu Admirál v Třeboni. Stačí si jen vybrat pro Vás vhodný pobytový balíček  a my se postaráme o to, abyste si u nás odpočinuli a nabrali nové síly. Zastavte se, vypusťte starosti a pouze se nechte hýčkat . Více informací >> . Jednotlivé procedury jsou vybrány tak, abyste navštívili jak Lázně Auroru, tak Bertiny lázně.

Penzion Admirál je vzdálený od Lázní Aurora jen 650 m

 

 


Zvětšit mapu

Zde se můžete podívat na další videa Bertiných Lázní a Lázní Aurora v Třeboni

Kontakty - rezervace

 

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ

 

 +420 737 936 375     |     info@penzionadmiral.cz

 

 

   

 

 

KDE NÁS NAJDETE

 

Svobody 1282
379 01 Třeboň

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení