Město Třeboň a renesanční zámek v Třeboni 

V tomto videu máte možnost shlédnout město Třeboň - historické jádro Třeboně, kostel Sv. Jiljí a Panny Marie Královny, renesanční zámek a Žižkovo náměstí.

 

 

V dalším videu Vám přinášíme Prohlídku Třeboně s výkladem. Projděte si Třeboň během několika minut a přijeďte strávit Vaší nezapomenutelnou dovolenou k nám do penzionu Admirál. Ve videu uvidíte vstupní bránu do centra tzv. Budějovickou bránu, starou katovnu, renesanční zámek, starou radnici na Masarykově náměstí, Radniční věž, pivovar Regent,rybník Svět, Třeboňské sádky a Schwarzenberskou hrobku.

 

 

Nádherný pohled na centrum lázeňského města Třeboň se nabízí z Radniční věže. Máte-li chuť se podívat, pak je tu pro Vás video

Třeboň z věže staré radnice.

 

Malebná Třeboň je především městem lázeňským - Bertiny lázně a Lázně Aurora jsou vyhlášené slatinné lázně, které se zaměřují na léčbu pohybového ústrojí. Obojí lázně se nacházejí v docházkové vzdálenosti od našeho rodinného penzionu Admirál a nabízejí "odpolední procedury", kde si můžete vybrati z nabídky masáží a koupelí. Více informací o procedurách >> 

Také náš penzion nabízí pobytové balíčky s procedurami jak v Lázních Aurora, tak v Bertiných lázních.

 

 

 

Přijměte pozvání na další video do Domu přírody Třeboňska, kde se nachází krásná expozice seznamující návštěvníky s největšími atraktivitami našeho regionu.

 

 

Třeboň a okolí Třeboně je městem rybníků, mezi nejznámější patří rybník Svět v Třeboni a nedaleký rybník Rožmberk.

 

 

V Třeboni mají více jak 15-letou tradici Řemeslné a farmářské trhy, které bývají často spojovány s kulturními a společenskými akcemi.

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení