Říjen 2017 v Třeboni a na Třeboňsku

Také v říjnu 2017 můžete navštívit zajímavé akce, které se konají v jihočeské Třeboni a na Třeboňsku. Udělejte si čas a přijeďte na Jabkobraní, výlov rybníka Rožmberk či dětský Halloween.

Tipy na zajímavé akce - říjen 2017

První říjnovou sobotu nás čeká mnoho hezkých kulturních akcí:

V sobotu 7. října 2017 se konají velmi oblíbené Hody s plody podzimu. Celé odpoledne vás čeká moštování i koštování, otevřené budou také klášterní vinné sklepy.Můžete se těšit na dobroty z jablek, hrušek, cuket, dýní...Pro děti je připravena dílnička s plody podzimu.

Pozvánka na Třeboňsko nejen pro všechny vodáky, ale i pro jejich příznivce a fanoušky, na 38. ročník tradičního vodáckého zamykání řeky Lužnice, který organizuje Vodácký klub Suchdol nad Lužnicí v sobotu 7. října 2017.

O víkendu 13. - 15.října 2017 si nenechte ujít  výlov našeho největšího rybníka v ČRrybníka Rožmberk.  Podzimní výlovy jihočeských rybníků patří k nejzajímavějším událostem tohoto ročního období.

V říjnu se také můžete těšit na Pohádkovou Třeboň, která se uskuteční ve dnech 25. - 29.října 2017.

Poslední říjnový víkend, tedy v sobotu 28. října 2017 přijeďte s dětmi na 5. ročník - Halloween v Třeboni.Pojďte se s námi do halloweenského lampionového průvodu městem. Dále na vás čeká soutěž, dýňové dekorace a vyřezávání z dýní, dýňová polévka .....

Dáváte přednost sportu? I vám má Třeboň co nabídnout.  Krásná podzimní okolní příroda je zase ideální pro pěší . Oblíbeným turistickým cílem je město Český Krumlov.V blízkosti našeho ubytování Třeboň v penzionu Admirál se nachází komplex Lázně Aurora.Za nepříznivého počasí můžete navštívit bazény a aquaparky, také stojí za návštěvu okolní města. Další výborný tip, který doporučujeme v měsíci říjnu v Třeboni uskutečnit - zájezd od Lázní Aurora.

Vydejte se za zábavou do podzimní Třeboně!

Ubytování v Třeboni si můžete zarezervovat již nyní, v našem příjemně vyhřátém penzionu se nachází pěkná kavárna s pekárnou , která se stala velmi oblíbenou v Třeboni. Náš penzion se nachází v samém srdci Třeboně, kde to nemáte nikam daleko. 

Váš pobyt si také můžete zpříjemnit procedurou, kterou Vám rádi zajistíme, stačí si jen vybrat»

Relaxovat u nás také můžete ve formě pobytových balíčků.

 

Přehled kulturních akcí, kterých se můžete v říjnu 2017
v Třeboni zúčastnit :
 

 

Říjen 2017

 

 

 

 

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení