Květen 2018 v Třeboni

Uvažujete o jarním víkendu s toulkami v probouzející se přírodě? Chcete načerpat novou energii či zpomalit tempo pracovních dnů? Třeboň a okolí Třeboňska přímo vybízí ke krásnému prožití období  jara.jaro v Třeboni

Státní svátky 1. květen a 8. květen vychází v letošním roce  na úterý. V Třeboni se již v květnu koná mnoho jarních akcí, víkend v lázeňské Třeboni si tak můžete dosyta užít.

V Třeboni jsou plánované tyto jarní akce, při vaší jarní dovolené na Třeboňsku doporučujeme:

1. a 8. květen 2017 v Třeboni

1. a 8. květen 2018 v Třeboni

Státní svátky 1. květen a 8. květen v roce 2018 vycházejí na úterý . V Třeboni se již v květnu koná mnoho jarních akcí, víkend v lázeňské Třeboni si tak můžete dosyta užít.

 

 
Anifilm  -  2. až 7. května 2017 v Třeboni

Anifilm - 1. až 6. května 2018 v Třeboni

Ve dnech 1. až 6. května 2018 se na různých místech v Třeboni bude konat Mezinárodní festival animovaných filmů Anifilm 2018, který je určen pro fanoušky animované tvorby.Penzion Admirál Vás na tuto akci srdečně zve.Ubytování si můžete zarezervovat již nyní v penzionu Admirál, z kterého stihnete dorazit na všechny projekce včas. Nikam to nemáte daleko. 

Jaro na Blatech - 18.ročník

Jaro na Blatech - 19.ročník

Srdečně všechny zveme na 19. ročník cykloturistické jízdy - Jaro na Blatech, která se uskuteční v sobotu 12.května 2018.

 
 
Otevírání lázeňské sezony 2016 v Třeboni

Otevírání lázeňské sezony 2018 v Třeboni

V roce 2018 uběhne 135 let od založení Třeboňských lázní. Srdečně Vás proto zveme k nám do penzionu, ve kterém najdete ubytování v průběhu této skvělé akce na počest lázním 

 

jaro v Třeboni

V Třeboni se bude v tuto dobu konat mnoho nezapomenutelných akcí, na kterých byste neměli chybět. Přijeďte do malebné Třeboně a ubytování najdete u nás, v našem útulném rodinném ubytování v Třeboni.

 

 

 Půjčovna kol v penzionu Admirál

Abyste si nemuseli brát kola, vozíky za kola či dětské sedačky na kolo s sebou, je v penzionu Admirál v Třeboni pro Vás otevřená půjčovna. Vychutnejte si okolí Třeboně v pohybu a pohodlně si půjčte vybavení u nás. Více informací

 
Ani příznivci pobytových balíčků nebudou ošizeni

Vedle velikonočního pobytového balíčku jsme pro Vás připravili širokou nabídku romantických, seniorských, relaxačních, sportovních, wellness a lázeňských pobytů, které jsou ideální pro odpočinek od každodenního spěchu i pro delší dovolenou. Vždy budete odjíždět krásnější a s novou energií. Tyto pobyty jsou i perfektním dárkem pro Vaše blízké. Na přání Vám vytvoříme dárkový poukaz s otevřeným termínem Vašeho pobytu.

jaro v penzionu Admirál

Stačí si jen vybrat pobytový balíček dle Vašich představ a časových možností a my se postaráme o to, abyste si u nás odpočinuli a nabrali nové síly. Zastavte se, vypusťte starosti a pouze se nechte hýčkat . Více informací >>

Užijte si jedinečnou atmosféru květnového období v malebné Třeboni a okolí Třeboňska.

Tak neváhejte a rezervujte si ubytování v Třeboni v penzionu Admirál již nyní, těšíme se na Vás ! 

Nenechte si ujít další společenské akce 2018, řemeslné a farmářské trhy 2018 a zážitky v Třeboni a na Třeboňsku

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení