Anifilm - 2. až 7. května 2017 v Třeboni

Festival je určen tvůrcům a filmovým profesionálům, studentům, pedagogům, filmovým teoretikům a všem fanouškům animované tvorby všech věkových kategorií, poskytuje prostor pro navazování nových kontaktů mezi filmovými profesionály z celého světa.

Animovaný festival má za cíl dlouhodobě reprezentovat a propagovat Českou republiku, Jihočeský kraj a město Třeboň ve světovém kontextu.

Festival představuje aktuální trendy, postupy, technologie a animační techniky. Podporuje rozpracované či zcela nové animační projekty, jejich tvůrce, producenty a distributory. Poskytuje prostor pro pozitivní konfrontaci a navazování nových kontaktů mezi filmovými profesionály z celého světa.

Je určen tvůrcům a filmovým profesionálům, studentům, pedagogům, filmovým teoretikům a všem fanouškům animované tvorby včetně dětí. Anifilm chce dlouhodobě reprezentovat a propagovat Českou republiku, Jihočeský kraj a město Třeboň ve světovém kontextu.

Pořadatelem mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilm je Anifilm, nezávislá filmová společnost založená v roce 1997.

Oblíbenou součástí doprovodného programu Anifilmu jsou výstavy. Jedna z nich nás zavede na daleký sever do Finska. Srdečně Vás zveme na výstavu finských loutek do třeboňského zámku. Pořadatelem festivalu animované tvorby je Anifilm, nezávislá filmová společnost a Občanské sdružení pro podporu animovaného filmu. 

Mezinárodní festival animované tvorby Anifilm se uskuteční v Třeboni ve dnech
                 

          2. – 7.května 2017  


Nenechte si ujít tento jedinečný festival animovaného filmu v roce 2017 a ubytování si můžete zarezervovat již nyní v našem celoročním penzionu Admirál v Třeboni :

 

Ubytování v Třeboni nedaleko centra města

Program AniFilmu se koná na nejrůznějších místech v Třeboni. Penzion Admirál se nachází na skvělém místě, z kterého stihnete dorazit na všechny projekce včas. Nikam to nemáte daleko.

Vzdálenosti od penzionu:

  • Masarykovo náměstí 850 m (kino, divadlo, projekce na náměstí)
  • Zámecký park 750 m
  • Lázně Aurora (Aquapark, masáže, procedury) - 650 m
  • Bertiny lázně - 900 m
  • KKC Roháč - 550 m
  • Beseda - 850 m

V přízemí penzionu je pekárna, kde si můžete dát skvělou snídani s kávou. V okolí 300 m od penzionu se nacházejí restaurace, kde můžete ochutnat tradiční rybí speciality a českou kuchyni. Najdete zde také obchody s potravinami, banky, bankomaty a další služby.

Další výhody v penzionu

  • Parkoviště pro Váš vůz je přímo u penzionu. 
  • Internetové WiFi připojení zdarma.
  • Nabízíme možnost zapůjčení jízdních kol k přesunům po Třeboni, neboť součástí penzionu je půjčovna kol.
  • Rádi Vám zajistíme procedury v lázních.

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím