Podzimní výlovy rybníků 2017

K největším událostem Třeboňska, které je oblastí chovu Třeboňského kapra, neodlučně patří podzimní výlovy. Je to velká událost, která do regionu přiláká vždy hojný počet turistů. Některé rybníky se loví v jarním období, ale hlavní lovnou sezonou je období podzimu. Podzimní výlovy jihočeských rybníků jsou nejen svátkem pro rybáře, ale i lákavou turistickou atrakcí. Navštivte Třeboň a okolí Třeboňska i vy a přijďte se podívat na výlov některého z třeboňských rybníků.

Podzimní výlovy Třeboň a Třeboňsko 2017 

Rybáři každoročně na podzim loví zhruba 200 svých rybníků; z toho vždy vyberou 5 až 8 těch nejzajímavějších a na jejich výlov zvou nejširší veřejnost.

V Třeboni je velkou podívanou pro diváky výlov rybníka Svět.  Dále také stojí za zmínku výlov našeho největšího rybníka - rybník Rožmberk, který se v letošním roce loví 13. - 15.října 2017.

 

Termíny podzimních výlovů 2017 :

 

Datum Rybník    Výměra v ha  
 13. - 15. 10.    Rožmberk 647
 24. - 27 10.      Horusický   440
 30.10. - 3.11.    Dvořiště 387
 14. – 16. 11.    Vlkovický 104
 13. - 16. 11.    Bošilecký
200
 

 

Třeboňští rybáři upozorňují návštěvníky, že z technických důvodů může dojít  ke změně plánovaného výlovu nebo zkrácení doby výlovu rybníka. Výlovy rybníků začínají v 7 hodin ráno.

To nejzajímavější se odehrává vždy ráno, zhruba od 7 hodin, kdy rybáři "udělají první zátah" na ryby. Ten trvá třeba i půl hodiny. Doporučujeme si tedy přivstat a dopravit se na hráz rybníka již před 7 hodinou. Poté se můžete vrátit zpět k nám, do vyhřátého ubytování nebo navštívit další atrakce a zajímavosti v Třeboni.

Rádi Vám také zajistíme proceduru v lázních Aurora, které jsou od nás vzdálené jen 200 m.

Nenechte si ujít videozáznamy třeboňských rybníků, které máte nyní možnost shlédnout :

 

Ubytování si můžete v romantickém penzionu Admirál v Třeboni rezervovat již nyní, těšíme se na Vás :

[[FORMULAR id=form_23 title="Rezervace%20z%20www.penzion-admiral.cz"]]

 

Penzion Admirál Vás srdečně zve na kulturní akce 2017 které se konají v Třeboni a na Třeboňsku. Nenechte si ujít další zážitky v Třeboni a na Třeboňsku.Již nyní si můžete zarezervovat u nás ubytování. Těšíme se na Vás!

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení