Valentýn 2018 v Třeboni

       

Svátek všech zamilovaných se týká data 14. února, ale nikdo vám nebude bránit, když svou lásku oslavíte jakýkoliv jiný den. Valentýnské oslavy si našly již mnoho příznivců a mnoho zamilovaných hledá způsob, jak potěšit svého partnera nebo partnerku. S tradičním svátkem je spojeno hojné shánění dárků pro radost. Můžete zůstat u klasické květiny, bonboniéry ve tvaru srdce, šperky se srdíčky a jiných drobností. Pokud si zrovna nepotrpíte na obdarovávání věcmi, zkuste darovat pobyt, kde si ve dvou užijete spoustu romantiky, zábavy, relaxace a odpočinku. 

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a prožijte svátek zamilovaných, svátek lásky, u nás.

Ubytování v romantické Třeboni s prvotřídními službami je to pravé, po čem ženy a muži touží. Vaše přání se může snadno vyplnit díky neodolatelným nabídkám na relaxační masáže a speciální procedury v lázních Aurora, které jsou vzdálené jen 650 metrů od našeho ubytování. Stačí si jen vybrat proceduru a my už všechno rádi zařídíme»

V Třeboni si můžete užívat wellness centra, dobrého jídla a pití, rozličných sportovních aktivit, posezení u krbu nebo romantické večeře při svíčkách.

Tento nádherný svátek, svátek svatého Valentýna můžete prožít v malebné Třeboni a ještě k tomu si vybrat z pobytových balíčků, které pro Vás penzion Admirál připravil. Pobyt také můžete darovat formou dárkového poukazu»

A ještě pár slov o Svatém Valentýnu a pár přáníček k svátku zamilovaných.

Ubytování v romantické Třeboni si můžete zarezervovat již nyní, těšíme se na Vás !

Dočíst se o nás a podpořit nás můžete i na  na Facebooku

Dále si nenechte ujít nabídku společenských a kulturních akcí 2018 a zážitků v Třeboni a na Třeboňsku

Kontakty - rezervace

 

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ

 

 +420 737 936 375     |     info@penzionadmiral.cz

 

 

   

 

 

KDE NÁS NAJDETE

 

Svobody 1282
379 01 Třeboň

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení