Víkend otevřených zahrad

Ve dnech 10. a 11. června 2017  vás srdečně zveme na Víkend otevřených zahrad 2017, kdy se otevřou veřejnosti zahrady běžně nepřístupné.

Kterou zahradu můžete v Jižních Čechách navštívit?           

K Sváku zahrad:

  • Svátek otevírání běžně nepřístupných zahrad veřejnosti (Open Garden & Squares Weekend) vznikl ve Velké Británii a probíhá vždy během druhého červnového víkendu. Projekt se setkal s velkým ohlasem a stal se postupně tradičním po celé Evropě.
  • V České republice do projektu zapojujeme i běžně navštěvovaná místa, ovšem s doplňkovým programem koncipovaným pro tuto ojedinělou akci. Obvyklá forma je komentovaná prohlídka o historii, současném stavu i záměrech do budoucnosti v zahradě či parku, doplněná dalším programem.
  • Pořadateé chtějí akcí zvýšit informovanost a povědomí lidí o zahradním umění, zahradní architektuře, parcích, zahradách a veřejných prostorech. Představit jednotlivé objekty s jejich příběhy a tajemstvími a přinést lidem zážitek z poznávání.

Pro letošní rok byla Víkendu otevřených zahrad udělena i záštita České komory architektů!

V červnu 2017 se pořádají v Třeboni ještě například tyto akce:

 

Přivítejte příchod jara 2017 v jižních Čechách a již nyní si můžete zarezervovat ubytování v Třeboni v penzionu Admirál:

V tomto období jsou Třeboň a Třeboňsko ideálními místy neboť jsou protkány hustou sítí cyklostezeknaučných stezek a také stojí zato, navštívit některou z přírodních rezervací. Abyste si nemuseli brát kola nebo vozíky za kola, je v penzionu Admirál v Třeboni pro Vás otevřená půjčovna.

 

Kontakty - rezervace

 

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ

 

 +420 737 936 375     |     info@penzionadmiral.cz

 

 

   

 

 

KDE NÁS NAJDETE

 

Svobody 1282
379 01 Třeboň

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení