Férová snídaně v Třeboni 2018 - celosvětová akce

Srdečně zveme na další zajímavou akci do Třeboně, kde se v sobotu 12. května 2018 koná piknikový happening na podporu fairtradových a lokálních pěstitelů s názvem:

Férová snídaně Na Zemi                

  • Akce se uskuteční v zámeckém parku (při nepříznivém počasí Dům přírody Třeboňska).
  • Doba konání je 10 - 12 hodin
  • Třeboň se také přidá k více než stovce míst, kde se ve stejný den i čas sejdou tisíce lidí, aby vyjádřily svůj zájem o pěstitele, jejichž plodiny se dostávají na náš stůl. Akce se koná v Česku již posedmé, a to vždy na Světový den pro fair trade, který se slaví každoročně druhou květnovou sobotu. 
  • Připojte k celosvětové akci, přijďte posnídat společně a přidejte se tak k více než stovce míst, kde se ve stejný den i čas sejdou tisíce lidí na podporu dobré věci.
  • Na snídani si přineste vlastní dobroty, ať už fairtradové nebo lokální, a dejte tak najevo, že i vy podporujete produkty, při jejichž výrobě nebyla porušována lidská práva, poškozováno životní prostředí či zneužita dětská práce.
  • Je to senzační příležitost strávit příjemné dopoledne s kamarády, rodinou nebo sousedy a podpořit myšlenku fair trade a odpovědné spotřeby.

Také penzion Admirál srdečně zve na tuto akci a ubytování si můžete v romantickém penzionu Admirál v Třeboni rezervovat již nyní, těšíme se na Vás :

[[FORMULAR id=form_23 title="Rezervace%20z%20www.penzion-admiral.cz"]]

Nenechte si ujít další společenské akce 2018, farmářské a řemeslné trhy 2018 zážitky v Třeboni a na Třeboňsku.

A po pikniku si můžete naplánovat wellness proceduru, kterou Vám rádi zajistíme.

Půjčovna kol v penzionu Admirál 

Abyste si nemuseli brát kola, vozíky za kola či dětské sedačky na kolo s sebou, je v penzionu Admirál v Třeboni pro Vás otevřená půjčovna.Vychutnejte si okolí Třeboně v pohybu a pohodlně si půjčte vybavení u nás. Více informací

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení