Září 2017 v Třeboni a na Třeboňsku

V září 2017 budete mít v Třeboni o zábavu určitě postaráno. Kromě zajímavých muzejních expozic, výstav v galeriích nebo prohlídek města je pro vás připravena řada akcí.  

Víkendy v Třeboni - září 2017:

Již v sobotu 2. září 2017 se můžete těšit na 7.ročník Znovínského vinobraní. V nabídce nebude chybět pravý moravský burčák.

V sobotu 9. září 2017 jste zváni na Dny evropského dědictví v Třeboni - akce, kterou byste si neměli nechat při vaší dovolené na Třeboňsku ujít. 

Následující víkend, tj. v sobotu 16. září 2017 je Třeboň věnovaná zdravému životnímu stylu, koná se šestý ročník Jihočeského festivalu zdraví Třeboň

V sobotu 30. září 2017 Třeboň pořádá u příležitosti svátku sv. Václava Svatováclavské slavnosti. Podzimní jarmark v Třeboni k oslavě svátku sv. Václava provází dobré jídlo a pití, divadelní kousky a koncerty.

Také v tuto sobotu, tedy 30.září 2017 se můžete těšit na tradiční podzimní slavnosti s názvem Jabkobraní. Přijďte s námi oslavit jeden z nejúžasnějších a nejzdravějších plodů, které nám příroda nabízí, a ochutnat ty nejlepší výrobky z něj! Pokud máte rádi jablka, pak jsou tyto slavnosti určeny právě vám ! 

Dáváte přednost sportu? I vám má Třeboň co nabídnout. Řeka Lužnice doslova láká k projížďce na kanoi či raftu. Krásná okolní příroda je zase ideální pro pěší či cyklo výlety nebo vyjížďky na koních. Oblíbeným turistickým cílem je Dunajovická hora s vyhlídkami na celou třeboňskou pánev.V blízkosti našeho ubytování Třeboň v penzionu Admirál najdete veřejné golfové cvičiště, kousek od ubytování začíná park lázní Aurora, kde se můžete napojit na Naučnou stezku kolem Světa.

Vydejte se za zábavou do Třeboně!

Ubytování v Třeboni si můžete zarezervovat již nyní, v našem penzionu se nachází pěkná kavárna s pekárnou a také půjčovna kol, kterou také můžete využít při Vašem pobytu v Třeboni. Náš penzion se nachází v samém srdci Třeboně, kde to nemáte nikam daleko. 

Váš pobyt také můžeme zpříjemnit procedurou, kterou Vám rádi zajistíme, stačí si jen vybrat»

 

Přehled kulturních akcí, kterých se můžete v září 2017 v Třeboni zúčastnit : 

Září 2017

Znovínské vinobraní 2016 v Třeboni

Znovínské vinobraní 2017 v Třeboni

Nenechte si ujít 2. září 2017 v pořadí již 7.Znovínské vinobraní 2017 a ubytování si zajistěte v penzionu Admirál v Třeboni

 
Cyklistický závod Okolo jižních Čech aneb Třeboňské cyklobraní

Cyklistický závod Okolo jižních Čech aneb Třeboňské cyklobraní

Srdečně Vás zveme do Třeboně, kdy Město Třeboň připravuje sportovní akci s názvem Cyklistický závod Okolo jižních Čech aneb Třeboňské cyklobraní.

 

 

Dny evropského dědictví 2016

Dny evropského dědictví 2017

Dny evropského dědictví – každoročně v měsíci září otevírají nejširší veřejnosti vybrané zajímavé památky.

 

 

Kontakty - rezervace

 

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ

 

 +420 737 936 375     |     info@penzionadmiral.cz

 

 

   

 

 

KDE NÁS NAJDETE

 

Svobody 1282
379 01 Třeboň

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení