Půjčení dětského vozíku za kolo

Abyste si nemuseli brát kola, vozíky za kola, dětské sedačky je v penzionu Admirál v Třeboni pro Vás otevřená půjčovna. Vychutnejte si okolí Třeboně v pohybu a pohodlně si půjčte vybavení u nás!

K dispozici máme tyto vozíky :

a) jednomístný vozík Croozer -  vhodný pro děti od 4 měsíců do 4 let. Vozík je plně vybaven včetně odpružení. Ve výbavě nabízíme miminkovník ( ideální pro děti do 1 roku ), síťku proti prachu a pylu. Také máme k dispozici pláštěnku, která bezpečně ochrání dětský vozík Croozer před nepřízní počasí, především pak proti dešti.


Vozík jde také upravit jako kočárek nebo jako vozík k in-line bruslím.

Ceník: Půjčení dětského vozíku za kolo Croozer  /250 Kč / 1 den  

           Půjčení miminkovníku do vozíku Croozer   /30 Kč / 1 den

b) dvoumístný vozík za kolo - vhodný pro děti od 3 do 5-ti let.

Ceník: Půjčení dětského dvoumístného vozíku za kolo /250 Kč / 1 den

Dětský vozík si můžete připevnit za Vaše kolo, rádi Vám poskytneme k tomu potřebný úchyt.

Pokud přijíždíte na dovolenou s dětmi, rádi vám zapůjčíme i dětský vozík za kolo. Dětský vozík za kolo představuje výhodu pro vás i vaše děti. Přimontování a samotná jízda s dětským vozíkem je velice snadná. Tento vozík je ideálním dopravním prostředkem pro děti od jednoho do tří roků. Především pro tuto věkovou kategorii byly vozíky vytvořeny a nabízejí tak vše, co by děti v tomto věku mohly potřebovat – dostatek místa, pohodlí a bezpečnou jízdu.

Vozík za kolo je vyráběn s prodyšnou síťkou, která zajišťuje větrání a přísun čerstvého vzduchu. Na vaše dítko ve vozíku neprší. Důležité je v průběhu výletu dělat přestávky podle potřeb dítěte.

Pokud k nám plánujete cestu, doporučujeme si rezervovat vozík na dobu svého pobytu. Dětský vozík za kolo si u nás můžete zapůjčit,  i když nejste ubytovaní v našem penzionu. Rádi vám ho zapůjčíme.

 

Zde si můžete zarezervovat dětský vozík za kolo

V naší půjčovně si rovněž můžete zapůjčit trekingová kola a dětské sedačky. Využijte tuto příležitost, těšíme se na Vás !  

 

Ceník: Půjčení trekingového kola /200 Kč / 1 den nebo  40 Kč na 1 hodinu

Cyklodoplňky: dětské sedačky, cyklistické přílby pro děti a dospělé, zámky na kola, základní vybavení na kola.

Ceník: Půjčení dětské sedačky /50 Kč / 1 den

Třeboň a Třeboňsko v období mezi jarními a podzimními měsíci  ideálními místy neboť jsou protkány hustou sítí cyklostezek, které jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, začátečníky, pro ty dříve narozené, tak i pro zdatné sportovce.

 

Kontakty - rezervace

 

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ

 

 +420 737 936 375     |     info@penzionadmiral.cz

 

 

   

 

 

KDE NÁS NAJDETE

 

Svobody 1282
379 01 Třeboň

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení