Srpen 2017 v Třeboni a na Třeboňsku

Vážení návštěvníci Třeboně a okolí,

také druhá polovina prázdnin je v Třeboni a okolí ve znamení kulturních a společenských akcí, které stojí za Vaší pozornost. 

Léto na Třeboňsku přeje také sportům, pěším výletům, můžete sbírat houby, chytat ryby, vybrat si cyklostezku podle náročnosti, kterých je na Třeboňsku opravdu hodně. Navštivte okolní historická města,, muzea, vyberte si nevšední zážitek, relaxujte na koupališti nebo v nedalekých lázních Aurora.  Třeboň je místem, které o své dovolené opět rádi navštívíte.

Kulturní akce v srpnu 2017 v Třeboni i na Třeboňsku:

Srpnovou kulturu ve dnech 31. července - 4. srpna 2017 zahájí tradiční vodnické slavnosti - Festival pohádkový Chlum, kde celý týden město ovládnou vodníci a jiné pohádkové bytosti. 

První srpnovou sobotu, tedy 5. srpna 2017 se můžete těšit již na tradiční Lázeňské slavnosti - velká prezentace třeboňských slatinných lázní: lázní Aurora a Berta. 

11. až 13. srpna 2017 zve do Třeboně vodník  Čochtan ze Zlaté stoky, okres Třeboň všechny zvídavé děti k soutéžím i vodnickému průvodu.

Pro milovníky zábavy a gastronomie jsou v sobotu 12. srpna 2017 připraveny Myslivecké slavnosti, kde se návštěvníci mohou těšit na třeboňském náměstí i v lázeňském parku na desítky trubačů, vábiče zvěře, psovody a sokolníky.

Ve dnech 15. srpna - 20. srpna 2017 jste srdečně zváni do Třeboně na letní setkání s hudbou formou koncertů, hudebních kurzů a seminářů. Koná se pátý ročník Třeboňských letních setkávání.

O víkendu 18. - 20. srpna 2017 navštivte v Třeboni tradiční Rybářské slavnosti,spojené s rybářským trhem, bohatou gastronomií a velkým kulturním zážitkem.

Ve dnech 19. a 20. srpna 2017 se konají na rybníce Svět
v Třeboni 
veslařské závody s mezinárodní účastí, všech věkových kategorií - Třeboňská regata 2017.

Srpen 2017

 

Vydejte se za zábavou do Třeboně!

Ubytování v Třeboni si můžete zarezervovat již nyní, v našem penzionu se nachází pěkná kavárna s pekárnou a také půjčovna kol, kterou také můžete využít při Vašem pobytu v Třeboni. Náš penzion se nachází v samém srdci Třeboně, kde to nemáte nikam daleko. Váš pobyt také můžeme zpříjemnit procedurou, kterou Vám rádi zajistíme, stačí si jen vybrat 

 

Kontakty - rezervace

 

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ

 

 +420 737 936 375     |     info@penzionadmiral.cz

 

 

   

 

 

KDE NÁS NAJDETE

 

Svobody 1282
379 01 Třeboň

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení