Červenec 2017 v Třeboni a na Třeboňsku

Červenec v Třeboni je nabitý kulturním programem, můžete sportovat, chodit pěšky nebo si vybrat cyklostezku, kterých je na Třeboňsku opravdu hodně, navštívit historická města, muzea, vybrat si nevšední zážitek, relaxovat na koupališti nebo v nedalekých lázních Aurora. Třeboň je místem, které o své dovolené opět rádi navštívíte.

Akce v Třeboni v červenci 2017:

 V sobotu 1.července 2017 si nenechte ujít v rámci festivalu Okolo Třeboně jedinečný koncert, kde vystoupí Václav Neckář s kapelou.

V neděli 2.července 2017 v Třeboni vystoupí Ondřej Havelka a his Melidy Makers. 

V pondělí 3.července 2017 v Třeboni zahraje skupina Nezmaři a komorní sdružení.  

V sobotu 8.července 2017 se můžete těšit na novou akci - Vinaři v Třeboni.

Ve dnech 8. - 9. července 2017 bude v Borovanech tradiční Borovanské Borůvkobraní - XII. ročník gastonomicko-kulturního festivalu.

Ve druhém červencovém týdnu si milovníci vážné hudby přijdou na své. Ve dnech 10. - 15. července 2017 se koná Festival třeboňská nocturna -  koncerty vážné hudby se špičkovým obsazením a koncerty mladých úspěšných umělců.

O víkendu 14. - 15. července 2017 navštivte tradiční Krčínovy slavnosti. Slavnosti doprovodí  farmářské a řemeslné trhy

Poslední víkend v červenci, tj. v sobotu 29. července 2017 se konají v areálu třeboňského rodinného pivovaru Bohemia Regent tradiční pivní slavnosti.

Dáváte přednost sportu? I vám má Třeboň co nabídnout. Řeka Lužnice doslova láká k projížďce na kanoi či raftu. Krásná okolní příroda je zase ideální pro pěší či cyklo výlety nebo vyjížďky na koních. Oblíbeným turistickým cílem je Dunajovická hora s vyhlídkami na celou třeboňskou pánev.V blízkosti našeho ubytování Třeboň v penzionu Admirál najdete veřejné golfové cvičiště, kousek od ubytování začíná park lázní Aurora, kde se můžete napojit na Naučnou stezku kolem Světa.

Přehled kulturních akcí, kterých se můžete v červenci 2017 v Třeboni zúčastnit:

Červenec 2017

Vydejte se za zábavou do Třeboně!

Ubytování v Třeboni si můžete zarezervovat již nyní, náš penzion se nachází v samém srdci Třeboně, kde to nemáte nikam daleko.

  

Váš pobyt také můžeme zpříjemnit procedurou, kterou Vám zajistíme, stačí si jen vybrat» nebo projížďkou na kole, které Vám rádi zapůjčíme»

 

 

 

Kontakty - rezervace

 

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ

 

 +420 737 936 375     |     info@penzionadmiral.cz

 

 

   

 

 

KDE NÁS NAJDETE

 

Svobody 1282
379 01 Třeboň

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení