Červen 2017 v Třeboni

 V červnu budete mít v Třeboni o zábavu určitě postaráno. Kromě zajímavých expozic, výstav v galeriích nebo prohlídek města je pro vás připravena řada akcí, které si určitě nenechte ujít.  

Víkendy v Třeboni - červen 2017:

Mezinárodní den dětí se slaví každoročně 1. června. U příležitosti dne dětí jsou připravovány různé společenské a sportovní akce. Den dětí má upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí. Svátek se slaví v mnoha zemích světa.

3. června 2017 se můžete připojit a zasoutěžit si v akci Závody na Dračích lodích - tradiční akce, známá po celé ČR. probíhá také v Třeboni a to v areálu koupaliště a městské pláže u rybníka Svět

Noc kostelů 2017 je příležitostí pozvat co nejširší veřejnost do kostelů a ve večerní a noční atmosféře zde nabídnout možnost setkat se s křesťanstvím prostřednictvím hudby, umění, zážitku. Noc kostelů se koná v pátek 9. června 2017.

Ve dnech 10. a 11. června 2017 vás srdečně zveme na Víkend otevřených zahrad 2017, kdy se otevřou veřejnosti zahrady běžně nepřístupné.

sobotu 17. června 2017 proběhne již po 20. na jihu Čech velké setkání příznívců kamionové dopravy Truck show a to v Kempu Lužnice u Třeboně.

Následující víkend, tj. ve dnech 23. - 25.6. 2017 se v Třeboni opět můžete těšit na vyhlášenou pouť v Lomnici nad Lužnicí .

Ve dnech 29.června – 2.července 2017 probíhá v Třeboni multižánrový hudební festival Okolo Třeboně - jeden z nejstarších fesťáků v Čechách,  v roce 2017 bude mít již 26. ročník. Těšit se můžete na :   a mnoho jiných známých kapel.

Dáváte přednost sportu? I vám má Třeboň co nabídnout. Řeka Lužnice doslova láká k projížďce na kanoi či raftu. Krásná okolní příroda je zase ideální pro pěší či cyklo výlety nebo vyjížďky na koníchOblíbeným turistickým cílem je Dunajovická hora s vyhlídkami na celou třeboňskou pánev.V blízkosti našeho ubytování Třeboň v sourkomí najdete veřejné golfové cvičiště, kousek od ubytování začíná park lázní Aurora, kde se můžete napojit na Naučnou stezku kolem Světa.

Přehled kulturních akcí, kterých se můžete v červnu 2017
v Třeboni zúčastnit:

Červen 2017 v Třeboni a na Třeboňsku:

 

Vydejte se za zábavou do Třeboně!

Ubytování v Třeboni si můžete zarezervovat již nyní,náš penzion se nachází v samém srdci Třeboně, kde to nemáte nikam daleko.

 

Váš pobyt také můžeme zpříjemnit hezkým výletem na kole, které Vám i zapůjčíme nebo procedurou, kterou Vám rádi zajistíme, stačí si jen vybrat»

Kontakty - rezervace

 

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ

 

 +420 737 936 375     |     info@penzionadmiral.cz

 

 

   

 

 

KDE NÁS NAJDETE

 

Svobody 1282
379 01 Třeboň

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení