Nordic Walking na Třeboňsku

Třeboňsko je rájem turistů a cyklistů. Díky svému rovinatému terénu je vhodný pro začátečníky a rodiny s dětmi. Na své si ale přijdou i aktivní cyklisté. Třeboňsko totiž nabízí jak cyklostrasy kratší, tak i dlouhé nad 50 km.

A právě díky svému nenáročném terénu je Třeboňsko ideální pro nově vznikající sport - Nordic Walking.

Co je Nordic Walking?

Je to je vlastně klasická chůze se speciálními hůlkami a je vhodný pro všechny věkové skupiny. Může ji provozovat každý bez ohledu na věk - začátečník, mladý člověk i lidé v pokročilém věku.

Z klasické chůze se tak stává bez zvláštní námahy a nároků na vybavení vysoce účinný trénink celého těla, který podporuje optimální tréninkové efekty. Díky snížené zátěži kloubů je vhodné nordic walking zařadit jako rehabilitaci.
Nordic walking je velice příjemný druh pohybu. Tepová frekvence se nachází v oblasti, ve které se dlouhé hodiny můžeme cítit dobře, a přesto je spotřeba energie velmi vysoká, stoupá až o 40 %.

Nordic Walking na Třeboňsku  

Pokud chcete udělat něco pro své zdraví, pak neváhejte a přijeďte do Třeboně. Rovinatá krajina této oblasti je ideální pro nenáročnou cykloturistiku okolo zdejších rybníků, pro odpočinkové vycházky přírodou, nordic walking nebo in-line bruslení.

Zapůjčení holí Nordic Walking v penzionu Admirál

Ceník půjčovného: 50 Kč / den / 1 pár holí

Přijeďte a rádi Vám hole zapůjčíme kdykoliv během pobytu. Můžete si tak tento sport vyzkoušet a třeba si ho i zamilovat.

 

Nenechte si ujít tento skvělý zážitek a zarezervujte si ubytování v penzionu Admirál v Třeboni již nyní :

 

Kontakty - rezervace

 

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ

 

 +420 737 936 375     |     info@penzionadmiral.cz

 

 

   

 

 

KDE NÁS NAJDETE

 

Svobody 1282
379 01 Třeboň

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení