Rafting v Českém Krumlově

Okružní plavby Českým Krumlovem po řece Vltavě:

Zájem o sjíždění řek ať už na kanoi nebo raftu každoročně stoupá, proto i Vy neváhejte a potěšte sebe, své děti nebo přátele. S naší půjčovnou lodí a raftů Vltavu sjedete raz dva, proplujete při tom spousty malebnými městy jako jsou například Český Krumlov, Rožmberk nebo Vyšší Brod.

Nalodíte se na základně na začátku Českého Krumlova (Hostel Havana), během plavby sjedete tři jezy, prohlédnete si historickou část města z jiného úhlu pohledu než běžný pěší návštěvník města. Zažijete cca 1,5 hodiny skvělé zábavy a Vaší plavbu ukončíte na konci Českého Krumlova (Rozsyp u Trojice), kde můžete využít i občerstvovací stanici.

 Půjčovna lodí a raftů se nachází v Českém Krumlově na dvou místech: Hostel Havana(1), z kterého Vás odbaví na okružní plavbu městem a na trasy směrem Zlatá Koruna, Boršov nad Vltavou a na místě zvaném Rozsyp(2), poblíž kruhového objezdu U Trojice a kuželny na druhém břehu řeky, z kterého Vás odbaví na ostatní trasy a kde můžete využít prostory k zaparkování Vašeho vozu a posedět v občerstvení.

Zdroj: http://www.rafting-krumlov.cz/

 

Ubytujte se v penzionu Admirál v Třeboni a vydejte se na dobrodružnou plavbu Českým Krumlovem. Ubytování si můžete zarezervovat zde »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení