Sportovní rybaření na Třeboňsku a lov ryb

K rekreačnímu rybaření jsou pro rok 2015 určeny tyto rybníky: Staňkovský, Hejtman, Nový Kanclíř, Podtrubí pod Ponědražským rybníkem a Táborský (Knížecí).

rybník Staňkovský    :

Sezóna: 1. 4. – 31. 12. 2015

rybník Hejtman       :

Sezóna: 1. 4. – 31. 12. 2015

rybník Rožmberk

  

 

Sportovní rybolov na rybnících na Třeboňsku

Společnost Rybářství Třeboň již řadu let nabízí nejen příznivcům Petrova cechu, ale i ostatním návštěvníkům Třeboňska a Táborska, lov ryb na udici (sportovní rybolov) na vybraných rybnících.

K tomuto lovu potřebuje zájemce především chuť si zachytat ryby. Hlavní výhodou je, že zájemce nemusí být nikde organizován a vlastnit rybářský lístek, ale potřebuje pouze „pověření k lovu ryb na udici“, jež spolu s dalšími formalitami vyřídí přímo na místě nebo u prodejců pověření k lovu. Tento jednoduchý způsob vyřízení potřebných formalit je označován pojmem „Rekreační rybaření“.

Pro každý rybník platí jiná pravidla provozování rekreačního rybaření. Rozdíly se týkají zejména prodeje pověření, pravidel lovu, způsobu nakládání s úlovky. Na některých prodejních místech zájemci mohou získat radu, zakoupit si návnady, případně zapůjčit si rybářské potřeby.

Nejčastějšími úlovky na třeboňských rybnících jsou vyhlášení třeboňští kapři

Rekreační rybaření na rybnících je průlomem do starých zvyklostí rybářů nejenom na Třeboňsku a Táborsku. Nejčastějšími úlovky na třeboňských rybnících jsou vyhlášení třeboňští kapři. Nutno připomenout, že třeboňský kapr je mezinárodně chráněné označení původu. Dále je možné ulovit amury, štiky, candáty, sumce, cejny, plotice, líny, okouny, perlíny a v poslední době i boleny.

Přijeďte si ulovit třeboňského kapra. Rodinný penzion Admirál v Třeboni Vám nabízí pěkné ubytování, které si zarezervujte již nyní :

 

 Zde Vám přinášíme přehled podzimních výlovů 2015»

                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rybník Nový Kanclíř       :

Sezóna: 1. 4. – 31. 12. 2015 

Potrubí pod Ponědražským rybníkem       :

 Sezóna: 1. 4. – 31. 12. 2015
 

Kontakty - rezervace

 

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ

 

 +420 737 936 375     |     info@penzionadmiral.cz

 

 

   

 

 

KDE NÁS NAJDETE

 

Svobody 1282
379 01 Třeboň

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout

Penzion Admirál v Třeboni hodnocení