Čochtanova Třeboň

 
Již podesáté zve vodník Čochtan ze Zlaté stoky, okres Třeboň všechny zvídavé děti od 11. – 13. srpna 2017 do Třeboně.
Čeká vás tady veselý program s mnoha soutěžemi v Čochtanově pohádkovém světě, budete malovat vodnické hrníčky, chytat třeboňské kapříky, můžete si zkusit zazpívat do mikrofonu a ve vodnické soutěži Superstar si vyzpívat i nějakou cenu. Také nejkrásnější vodnické masky budou jako vždycky odměněny. Ve vodnickém kosmetickém salónu vás krásné vodnice nalíčí a zatočením kola štěstí získáte obálku s tajemným obsahem.
V sobotu odpoledne se proběhnete ve vodnickém průvodu a večer si zatancujete i s rodiči na vodnické diskotéce. A pak budete se strašidly a bludičkami se světýlky strašit a bloudit po Třeboni a u rybníka Svět hledat vodnický poklad.
 
 

V letošním roce bude toto velké setkání vodníků z třeboňských rybníků a okolí opět v zámeckém parku. Souběžně bude probíhat na Masarykově náměstí velká Myslivecká Třeboň

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ V PENZIONU ADMIRÁL JIŽ NYNÍ :

Prohlédnout si nás můžete také na  na Facebooku. 

Penzion Admirál Vás srdečně zve na kulturní akce 2017 a na řemeslné a farmářské trhy 2017, které se konají v Třeboni a na Třeboňsku. Již nyní si můžete zarezervovat u nás ubytování. Těšíme se na Vás! 

Nabídka kulturních akcí, které se konají v létě 2017 v Třeboni,určitě si nenechte ujít : 

Program představení 2017 - Otáčivé hlediště
Historické toulky Třeboní - léto 2017
Příběhy třeboňských domů - léto 2017
 

Červenec 2017

Srpen 2017

Září 2017

  • Znovínské vinobraní v Třeboni
  • Třeboňské cyklobraní 2017
  • Dny evropského dědictví v Třeboni 2017
  • Běh kolem Světa - 6.ročník
  • Jihočeský festival zdraví v Třeboni
  • Svatováclavské slavnosti v Třeboni

 

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím
Penzion Admirál v Třeboni hodnocení