Myslivecká Třeboň 2017

V sobotu 12. srpna 2017 přijeďte do Třeboně na myslivecké slavnosti. Akce Myslivecká Třeboň si hned získala u přítomných značnou přízeň. Návštěvníci se mohou těšit na třeboňském náměstí i v lázeňském parku na desítky trubačů, vábiče zvěře, psovody a sokolníky.

Při třetím ročníku této akce, která dostala název Myslivecká Třeboň, uvidíte sokolníky, lovecké psy, uslyšíte imitátory hlasů zvěře, myslivecké trubače i Mysliveckou kapelu. Gastronomické myslivecké speciality nabídnou prodejci na náměstí a některé třeboňské restaurace. Otevřeno bude i Myslivecké tržiště. Připravena bývá také ochutnávka oceněných regionálních potravin z jihu Čech.

Po celý den se prodávají myslivecké potřeby, obrazy a doplňky, speciality zvěřinové kuchyně, řemeslný trh, malování na děti, řezby s mysliveckou tématikou, šperky, laserová střelnice, myslivecká a lesnická pedagogika pro malé návštěvníky na nádvoří divadla J. K. Tyla. Pro děti pořádá město i soutěže s mysliveckou tématikou, současně probíhá Čochtanova Třeboň.

Park u Bertiných lázní- letové ukázky sokolnických dravců

Program na Masarykově náměstí - budeme pro vás sledovat a aktualizovat.

Po celý den:

  • prodej mysliveckých potřeb, obrazů a doplňků, speciality zvěřinové kuchyně, prezentace a ochutnávky oceněných Regionálních potravin, řemeslný trh, malování na děti, řezby s mysliveckou tématikou, šperky
  • myslivecká a lesnická pedagogika pro malé návštěvníky na nádvoří divadla J. K. Tyla
  • letové ukázky sokolnických dravců – park u Bertiných lázní

Pořadatelé: Město Třeboň, časopis Myslivost, Českomoravská myslivecká jednota, Klub autorů, Klub včelařů, Klub trubačů. 

 

Srdečně Vás zveme na myslivecké slavnosti do Třeboně a již nyní si můžete zarezervovat ubytování v rodinném penzionu Admirál : 

 

Nenechte si ujít další společenské akce 2017 a zážitky v Třeboni a na Třeboňsku

  

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím
Penzion Admirál v Třeboni hodnocení