Program kina v Třeboni - březen 2017

Pokud chcete shlédnout nějaký pěkný film, nemusíte jezdit daleko. V Třeboni najdete na Masarykově náměstí nově zrekonstruované kino s velmi pohodlnými křesly. Samozřejmostí je i možnost občerstvení v podobě pop-cornu a nápojů.

Kino Světozor v Třeboni promítá každý den

Program třeboňského kina Světozor v březnu 2017 :

Datum – Čas- Titul- Režie- Země původu- Délka

 

st 1 17:00 Pohádky pro Emu 2D romantický Falcon Rudolf Havlík ČR CZ 110
    20:00 Padesát odstínů temnoty 2D erot trailer Falcon James Foley USA T 117
čt 2 17:00 Anděl páně 2 2D pohádka Falcon Jiří Strach ČR CZ 90
    20:00 Logan: Wolverine 2D dobrodružný Cinemart James Mangold USA T 135
3 17:00 Lego Batman film 2D animovaný Freeman Chris McKay USA D 104
    20:00 Muzzikanti 2D hudební Bohemia Dušan Rapoš ČR CZ 109
so 4 17:00 Balerína 2D animovaný Freeman E. Summer, É. Warin Fr, Ka D 89
    20:00 Padesát odstínů temnoty 2D eroti trailer Falcon James Foley USA T 117
ne 5 17:00 Pes ro©ku 2D animovaný Bontonfilm Ash Brannon Čína, USA D 80
    20:00 Teorie tygra 2D komedie Cinemart Radek Bajgar ČR CZ 101
po 6 17:00 Bezva ženská na krku 2D komedie Cinemart Tomáš Hoffman ČR CZ 97
    20:00 John Wick 2 2D akční Freeman Chad Stahelski USA T 122
út 7 17:00 Richard Müler: Nepoznaný 2D dokument AČFK Miro Remo ČR,SR SL 90
    20:00 Bába z ledu 2D komedie Falcon Bohdan Sláma ČR CZ 106
st 8 17:00 Padesát odstínů temnoty 2D erot trailer Falcon James Foley USA T 117
    20:00 Logan: Wolverine 2D dobrodružný Cinemart James Mangold USA T 135
čt 9 17:00 Koudelka fotografuje sv.zemi 2D dokument Pilot film Gilad Baram Ně,ČR T 92
    20:00 Masaryk 2D drama Bioscop Julius Ševčík ČR, SR ČR,SR CZ
10 17:00 Anděl páně 2 2D pohádka Falcon Jiří Strach ČR CZ 90
    20:00 Kong: Ostrov lebek 3D dobrodružný Freeman J. Vogt-Roberts USA T 118
so 11 17:00 Lego Batman film 2D animovaný Freeman Chris McKay USA D 104
    20:00 Masaryk 2D drama Bioscop Julius Ševčík ČR, SR CZ 113
ne 12 17:00 Balerína 2D animovaný Freeman E. Summer, É. Warin Fr, Ka D 89
    20:00 Muzzikanti 2D hudební Bohemia Dušan Rapoš ČR CZ 109
po 13 17:00 La La Land 2D romantický Freeman Damien Chazelle USA T 127
    20:00 Padesát odstínů temnoty 2D erot trailer Falcon James Foley USA T 117
út 14 17:00 Nechte zpívat Mišíka 2D dokument Cinemart Jitka Němcová ČR CZ 116
    20:00 Anděl páně 2 2D pohádka Falcon Jiří Strach ČR CZ 90
st 15 17:00 Jackie 2D drama Aerofilms Pablo Larraín USA, Chile T 99
    20:00 Kong: Ostrov lebek 3D dobrodružný Freeman J. Vogt-Roberts USA T 118
čt 16 17:00 Bezva ženská na krku 2D komedie Cinemart Tomáš Hoffman ČR CZ 97
    20:00 Kráska a zvíře 3D muzikál Falcon Bill Condon USA D  
17 17:00 Balerína 2D animovaný Freeman E.Summer, É.Warin Fr, Ka D 89
    20:00 Masaryk 2D drama Bioscop Julius Ševčík ČR, SR CZ 113
so 18 17:00 Pes ro©ku 2D animovaný Bontonfilm Ash Brannon Čína, USA D 80
    20:00 Padesát odstínů temnoty 2D erot trailer Falcon James Foley USA T 117
ne 19 17:00 Kráska a zvíře 2D muzikál Falcon Bill Condon USA D  
    20:00 Kong: Ostrov lebek 2D dobrodružný Freeman J. Vogt-Roberts USA T

118

po 20. - st 22. 3. - odstávka kina 

čt 23 17:00 Padesát odstínů temnoty 2D erot trailer Falcon James Foley USA T 117
    20:00 Život 2D sci-fi Falcon Daniel Espinosa USA T  
24 17:00 Bába z ledu 2D komedie Falcon Bohdan Sláma ČR CZ 106
    20:00 Kráska a zvíře 3D muzikál Falcon Bill Condon USA D  
so 25 17:00 Balerína 2D animovaný Freeman E.Summer, É.Warin Fr, Ka D 89
    20:00 Padesát odstínů temnoty 2D erot trailer Falcon James Foley USA T 117
ne 26 17:00 Divoké vlny 2 2D animovaný Bontonfilm Henry Yu USA D 85
    20:00 Masaryk 2D drama Bioscop Julius Ševčík ČR, SR CZ 113
po 27 17:00 Miluji tě modře 2D komedie Bioscop M. Šmídmajer ČR CZ 90
    20:00 Šípková Růženka-OPERA 2D BALET Pannonia P. I. Čajkovskij VB   180
út 28 17:00 Kráska a zvíře 2D muzikál Falcon Bill Condon USA D  
    20:00 Spojenci 2D drama Cinemart Robert Zemeckis USA T 125
st 29 17:00 Manžel na hodinu 2D komedie Bohemia m. p. Tomáš Svoboda ČR CZ 105
    20:00 Rande naslepo 2D romantický Cinemart Marc Rothemund D 111
čt 30 17:00 Volání netvora: Příběh života 2D fantasy Freeman J. A. Bayona Špa T 108
    20:00 Ghost in the shell 2D sci-fi Cinemart Rupert Sanders USA T  
31 17:00 Šmoulové: Zapomenutá vesnice 3D animovaný Falcon Kelly Asbury USA D 88
    20:00 Úkryt v ZOO 2D drama Cinemart Niki Caro USA T 127

 

Senior klub:

  • každé pondělí od 17:00 hod. film se seniorskou slevou  
     
  • V březnu uvedeme se slevou filmy: Bezva ženská na krku, La La Land, Všechno nebo nic, Miluji tě modře.

Premiéry:

  • Masaryk, Muzikanti, Kráska a zvíře, Kong: Ostrov lebek, Šmoulové: Zapomenutá vesnice, Balerína.
 

Akce:

  • záznam baletu z ROYAL OPERA HOUSE - Šípková Růženka

Pokud jste si vybrali některý z nabízených filmů, pak si ubytování zarezervujte v novém penzionu Admirál v Třeboni :

Také si nenechte ujít další kulturní akce 2017  řemeslné a farmářské trhy 2017, které se konají v Třeboni a na Třeboňsku. Těšíme se na Vás ! 

Zde se můžete podívat, jaké filmy se promítaly v roce 2016 a 2017 v Třeboni : Archiv filmových představení 2016/2017  

     
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím