Velikonoce 2018 v Třeboni

       

Velikonoce jsou svátky netypickými tím, že nemají pevné datum a každý rok na ně připadne jiný termín, který se navíc může lišit až o měsíc. A počátek jara v březnu a konec dubna, to už je pořádný rozdíl.Velikonoce v Třeboni

V roce 2018 připadne velikonoční pondělí na 2.dubna 2018 a pokud ještě nevíte jak prožít prodloužený víkend na Velikonoce, moc rádi bychom Vás pozvali do našeho penzionu Admirál v Třeboni.

Penzion Admirál se nachází v překrásném jihočeském městě Třeboň a nabízí romantické a pohodlné ubytování v  samém srdci města, jen 850 m od historického centra.

Penzion je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, milovníky turistiky a poznávání nádherné přírody. Neboť návštěvy okolních měst, nepřeberné množství  krásných procházek po turistických stezkách a cyklistických výletů po okolí Třeboňska Vás naladí do krásného období jara.

Třeboňsko v období mezi jarními a podzimními měsíci je  ideálním místem, neboť je protkáno hustou sítí cyklostezek, které jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, začátečníky, pro ty dříve narozené, tak i pro zdatné sportovce.

Třeboň je také městem kulturním, lázeňským a turistickým a tak se zde nabízí rozmanité vyžití Vašeho volného času. Je tu možnost relaxování v lázních, výletů za kulturními a historickými památkami nebo návštěvy mnoha kulturních akcí.
 
Jaké kulturní akce můžete v tomto období navštívit ?

V Zámecké galerii se koná tradiční prodejní výstava s názvem Velikonoce - lidové tradice. Nádherné prostory zámečku přidávají na příjemné atmosféře. K dostání budou ručně malovaná vajíčka tradičními technikami od kresby voskem po kraslicové drátování. Naučit se zde můžete i uplést pravou pomlázku, nebo si prohlédnout, v čem naše babičky pečou velikonočního beránka. Krásnou jarní a velikonoční dekoraci bude možné odnést domů.

Kulturní a společenské akce v Třeboni :  

Již nyní se můžete těšit na :

 

Půjčovna kol v penzionu Admirál

Abyste si nemuseli brát kola, vozíky za kola či dětské sedačky na kolo s sebou, je v penzionu Admirál v Třeboni pro Vás otevřená půjčovna.Vychutnejte si okolí Třeboně v pohybu a pohodlně si půjčte vybavení u nás. Více informací

 
Ani příznivci pobytových balíčků nebudou ošizeniVelikonoce penzion Admirál

Vedle velikonočního pobytového balíčku jsme pro Vás připravili širokou nabídku romantických, seniorských, relaxačních, sportovních, wellness a lázeňských pobytů, které jsou ideální pro odpočinek od každodenního spěchu i pro delší dovolenou. Vždy budete odjíždět krásnější a s novou energií. Tyto pobyty jsou i perfektním dárkem pro Vaše blízké. Na přání Vám vytvoříme dárkový poukaz s otevřeným termínem Vašeho pobytu.

Stačí si jen vybrat pobytový balíček dle Vašich představ a časových možností a my se postaráme o to, abyste si u nás odpočinuli a nabrali nové síly. Zastavte se, vypusťte starosti a pouze se nechte hýčkat . Více informací >>

Užijte si jedinečnou atmosféru velikonočního období v malebné Třeboni a okolí Třeboňska.

 

Tak neváhejte a rezervujte si ubytování v Třeboni v penzionu Admirál již nyní, těšíme se na Vás !

 

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím